Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Een ruimtewonder - stapelbare schoolweegschaal voor experimenteel onderwijs
| Weegbereik [Max] | 500 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,01 g |
| Linearisatie | ± 0,03 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-127 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 145×205×46,5 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 130×125×10 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 134×127 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 15 mm |
| Eenheden | g; gn; dwt; ozt; lb; oz |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min,off,1 min,30 sec |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 200 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,60 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,45 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 255×200×70 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 255 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 200 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 170 g |
| Verpakkingscomponent karton | 85 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 85 g |
Een ruimtewonder - stapelbare schoolweegschaal voor experimenteel onderwijs
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.













