Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-04
€760,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel MLB-A05
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 315-109-206, Klasse E2,F1, 50 g & 500 g
€279,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PNJ-A01S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PNJ-A01.
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-18
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-05
€980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegtafel YPS-03
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PNJ 3000-2M
€810,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PNJ 12000-1M
€792,00
De nieuwe standaard met het robuuste stemvork-meetsysteem
Interne automatische justering, waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsonafhankelijk Ideaal voor toepassingen met ijkverplichting, zoals bij de aankoop van goud en sieraden
Hoogwaardig stemvork-weegsysteem voor snelle weergave van de weegwaarde, uiterst nauwkeurig doseren en hoge mechanische robuustheid
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
Groot, stootvast weegplateau edelstaal
Groot glazen windscherm met 3 schuifdeuren voor een comfortabele toegang tot het weeggoed en tijd, Weegruimte B×D×H 172×171×160 mm
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Ontdek ook de andere producten in deze serie: PNJ12000-1M, PNJ3000-2M
| Weegbereik [Max] | 620 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| IJkeenheid [e] | 0,01 g |
| Nauwkeurigheidsklasse | II |
| Minimumgewicht [Min] | 0,02 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Linearisatie | ± 0,004 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 1 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 10 mg |
| Weegsysteem | Stemvork |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-216 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-103 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 196×293×266 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 196×293×266 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 140 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 16,5 mm |
| Eenheden | g; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Malays); ct; mo; lb; oz; tol |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 4,2 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 409×320×318 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 409 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 320 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 318 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,4 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 165 g |
| Verpakkingscomponent karton | 905 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 30 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 100 g |
De nieuwe standaard met het robuuste stemvork-meetsysteem
Interne automatische justering, waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsonafhankelijk Ideaal voor toepassingen met ijkverplichting, zoals bij de aankoop van goud en sieraden
Hoogwaardig stemvork-weegsysteem voor snelle weergave van de weegwaarde, uiterst nauwkeurig doseren en hoge mechanische robuustheid
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
Groot, stootvast weegplateau edelstaal
Groot glazen windscherm met 3 schuifdeuren voor een comfortabele toegang tot het weeggoed en tijd, Weegruimte B×D×H 172×171×160 mm
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Ontdek ook de andere producten in deze serie: PNJ12000-1M, PNJ3000-2M
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





