Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 346-060-600
€71,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-89, Klasse M2, 50 kg
€418,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-88, Klasse M2, 20 kg
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-87, Klasse M2, 10 kg
€108,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-86, Klasse M2, 5 kg
€76,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-79, Klasse M2, 50 kg
€365,75
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-78, Klasse M2, 20 kg
€147,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 356-77, Klasse M2, 10 kg
€81,90
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M2, 5 kg, Blok Eco, gietijzer gelakt
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-643 |
| Testgewicht OIML klasse | M2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 5 kg |
| Toelaatbare tolerantie volgens OIML (+/-) | 800 mg |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 346-060-600 |
| Brutogewicht ca. | 5,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 5,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 150×75×84 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 150 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 75 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 84 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M2, 5 kg, Blok Eco, gietijzer gelakt
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





