Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-04
€760,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter AFH 13
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 315-109-206, Klasse E2,F1, 50 g & 500 g
€279,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A05
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weging onder het weegplateau EG-A07
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Groot glazen windscherm EG-A03
€260,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel 474-926
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-03N
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-05
€980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegtafel YPS-03
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EG 420-3NM
€1.053,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EG 4200-2NM
€1.107,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EG 220-3NM
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EG 2200-2NM
€1.008,00
De klassieker met het robuuste stemvork-meetsysteem
Interne afstelschakeling met draaiknop aan de zijkant. Waarborgt hoge nauwkeurigheid en maakt onafhankelijkheid van de locatie
Stabiele temperatuur
Korte overgangstijd
Zeer robuust
Hoge hoeklast
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Optellen van dezelfde teldelen
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 158×130×78 mm
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
| Weegbereik [Max] | 620 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| IJkeenheid [e] | 0,01 g |
| Nauwkeurigheidsklasse | I |
| Minimumgewicht [Min] | 0,1 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Linearisatie | ± 0,004 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 1 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 10 mg |
| Weegsysteem | Stemvork |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-201 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-103 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 180×235×75 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 185×235×165 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 118 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 17 mm |
| Eenheden | g; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Malays); ct; mo; lb; oz; tol |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 12 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 12 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 30 °C |
| Brutogewicht ca. | 3,4 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 315×360×265 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 315 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 360 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1290 g |
| Verpakkingscomponent papier | 165 g |
| Verpakkingscomponent karton | 905 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 30 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 100 g |
De klassieker met het robuuste stemvork-meetsysteem
Interne afstelschakeling met draaiknop aan de zijkant. Waarborgt hoge nauwkeurigheid en maakt onafhankelijkheid van de locatie
Stabiele temperatuur
Korte overgangstijd
Zeer robuust
Hoge hoeklast
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Optellen van dezelfde teldelen
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 158×130×78 mm
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





