Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A09S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A09
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weging onder het weegplateau EG-A08
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weging onder het weegplateau EG-A07
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A05S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A05
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EG-A02
€35,00
Groot glazen windscherm met 3 schuifdeuren voor een comfortabele toegang tot het weeggoed. Weegruimte B×D×H
| Brutogewicht ca. | 2,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 400×300×260 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 400 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 300 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 950 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 475 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 475 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Groot glazen windscherm met 3 schuifdeuren voor een comfortabele toegang tot het weeggoed. Weegruimte B×D×H
Serie
Downloads
TD_EG-A03_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






