Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu GAB-A04
€42,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKK-01
€49,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter AFH 13
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN ESD-aardingsset YGR-01
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Rollenbaan YRO-01
€830,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 6K-4
€585,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 60K-2M
€675,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 30K-3
€639,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 10K-4L
€639,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 10K-3M
€603,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 100K-3
€756,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting IXS 100K-2LM
€997,50
Plateauweegschaal met zeer verfijnde schaalindeling met roestvrijstalen IP68-afleeseenheid en XL-display
Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65, Onderbouw in draagvlakdesign, uiterst vormvast dankzij hoge materiaalsterkte
Groot display: cijferhoogte 55 mm, krachtige verlichting met hoog contrast, voor comfortabel aflezen van de weegwaarde, ook bij ongunstige lichtverhoudingen
Afleesinrichting: edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP68, geïntegreerde stroomvoorziening
ESD-afleiding ter bescherming tegen elektrostatische ontlading bijv. bij elektrostatisch opgeladen weegobjecten of personen die met de weegschaal werken
Dankzij interfaces zoals RS-232, RS-485 en Bluetooth (optioneel) kan de weegschaal makkelijk in bestaande netwerken worden geïntegreerd waardoor gegevensuitwisseling tussen weegschaal en pc of printer vergemakkelijkt wordt
Er kan slechts één optionele interface worden geïnstalleerd en gebruikt
Multibereik-weegschaal, schakelt bij toenemende belasting automatisch naar het eerstvolgende hogere weegbereik [max] en afleesbaarheid [d] om en schakelt na volledige ontlasting van de weegschaal weer terug naar het lagere weegbereik
| Weegbereik [Max] | 60 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,002 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,002 kg |
| Linearisatie | ± 0,006 kg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 2 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 20 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 400×300×89 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 400 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 300 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 89 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 400×300 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 400 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 300 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 55 mm |
| Eenheden | kg |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Type batterij/accu | Pb |
| Accu optioneel | Accu optioneel (factory) |
| Accu oplaadtijd | 12 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 40 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 80 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 1 - 9 min |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | UK,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Interfaces | RS-232 (optioneel, factory),Bluetooth (optionele, factory),RS-485 (optionele, factory) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 0 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 14 kg |
| Nettogewicht ca. | 12 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 775×635×240 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 775 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 635 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 2,1 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 1050 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 1050 g |
| Weegcel - verbinding | 6-draads |
| EAN-Nummer | 4045761206175 |
| Goederencode | 84238220 |
Plateauweegschaal met zeer verfijnde schaalindeling met roestvrijstalen IP68-afleeseenheid en XL-display
Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65, Onderbouw in draagvlakdesign, uiterst vormvast dankzij hoge materiaalsterkte
Groot display: cijferhoogte 55 mm, krachtige verlichting met hoog contrast, voor comfortabel aflezen van de weegwaarde, ook bij ongunstige lichtverhoudingen
Afleesinrichting: edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP68, geïntegreerde stroomvoorziening
ESD-afleiding ter bescherming tegen elektrostatische ontlading bijv. bij elektrostatisch opgeladen weegobjecten of personen die met de weegschaal werken
Dankzij interfaces zoals RS-232, RS-485 en Bluetooth (optioneel) kan de weegschaal makkelijk in bestaande netwerken worden geïntegreerd waardoor gegevensuitwisseling tussen weegschaal en pc of printer vergemakkelijkt wordt
Er kan slechts één optionele interface worden geïnstalleerd en gebruikt
Multibereik-weegschaal, schakelt bij toenemende belasting automatisch naar het eerstvolgende hogere weegbereik [max] en afleesbaarheid [d] om en schakelt na volledige ontlasting van de weegschaal weer terug naar het lagere weegbereik
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







