Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Personenweegschaal MPI 200K-1
€94,50
Omvang van de levering 5 stuks
Personenweegschaal met bijzonder groot en plat weegplateau voor makkelijk betreden en een maximum aan veiligheid
Deze personenweegschaal is het ideale meetinstrument bij de verzorging van ouderen, voor paramedisch of privégebruik, inclusief wegingen in adipositasbereiken tot 200 kg
Zeer groot weegplateau
Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Weegschaal kan met greep comfortabel getransporteerd en ruimtebesparend opgeborgen worden
Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
Bijzonder groot antislip en slijtvast oppervlak van kunststof
Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
Levering in individuele designverpakking
| Weegbereik [Max] | 200 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,5 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129S05 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 430×370×50 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 430×370 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 30 mm |
| Eenheden | kg; lb |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 15 sec |
| Batterij | 4×1,5 V AAA |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 18 kg |
| Nettogewicht ca. | 8 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 510×420×415 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 510 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 420 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 415 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 10,2 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 5,1 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 5,1 kg |
Omvang van de levering 5 stuks
Personenweegschaal met bijzonder groot en plat weegplateau voor makkelijk betreden en een maximum aan veiligheid
Deze personenweegschaal is het ideale meetinstrument bij de verzorging van ouderen, voor paramedisch of privégebruik, inclusief wegingen in adipositasbereiken tot 200 kg
Zeer groot weegplateau
Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Weegschaal kan met greep comfortabel getransporteerd en ruimtebesparend opgeborgen worden
Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
Bijzonder groot antislip en slijtvast oppervlak van kunststof
Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
Levering in individuele designverpakking
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.












