Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu GAB-A04
€42,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Bluetooth KFB-A03
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A02
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-11
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A03
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface KFN-A01
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A04
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface CFS-A04
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UFN 600K200IPM
€1.605,50
Palletweegschaal met roestvrijstalen lastopname (IP67) en roestvrijstalen afleesinrichting (IP65), optioneel met ijking
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Lastopname: edelstaal, xtreem buigvast door hoge materiaaldikte, 4 met siliconen gecoate edelstaal loadcellen, Stof- en spatwaterbescherming IP67, Weegbrug als component ook zonder afleesinrichting leverbaar, Details zie KERN KFU-V30
Conform HACCP-kwaliteitssysteem
Geschikt voor de hogere eisen aan hygiëne in de voedings middelenindustrie
Afleesinrichting: Details zie KERN KFN-TM
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Weegschalen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal helpen bij de snelle controle van artikelen op de pallet
Optellen van gewichtswaarden
Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport.
KERN – altijd één stap vooruit
| Weegbereik [Max] | 1500 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,5 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,5 kg |
| Nauwkeurigheidsklasse | III |
| Minimumgewicht [Min] | 10 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,5 kg |
| Linearisatie | ± 0,5 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-230 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-130 |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1360×840×90 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 1190×840 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 52 mm |
| Eenheden | kg |
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 20 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 35 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | selecteerbaar |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 110 V - 230 V AC |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 (optioneel, factory),Bluetooth BTC (v2.0) (optionele, factory),analoog (0 - 10 V) (optionele, factory),analoog (4 - 20 mA) (optionele, factory) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 10 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 95 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 85 kg |
| Nettogewicht ca. | 50 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 2800 |
| Gevaarlijke goederen | Loodzuur (UN 2800, Verpakkingsinstructie #2, Not Restricted as per Special Provision A67) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1410×910×210 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1410 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 910 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 210 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 35 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 17,5 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 17,5 kg |
Palletweegschaal met roestvrijstalen lastopname (IP67) en roestvrijstalen afleesinrichting (IP65), optioneel met ijking
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Lastopname: edelstaal, xtreem buigvast door hoge materiaaldikte, 4 met siliconen gecoate edelstaal loadcellen, Stof- en spatwaterbescherming IP67, Weegbrug als component ook zonder afleesinrichting leverbaar, Details zie KERN KFU-V30
Conform HACCP-kwaliteitssysteem
Geschikt voor de hogere eisen aan hygiëne in de voedings middelenindustrie
Afleesinrichting: Details zie KERN KFN-TM
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Weegschalen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal helpen bij de snelle controle van artikelen op de pallet
Optellen van gewichtswaarden
Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport.
KERN – altijd één stap vooruit
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








