Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04BS05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Rubberen antislipmatEOE-A01
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04B
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-16
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 60K-2L
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 60K-2
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 30K-2
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 300K100L
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 300K100
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 150K50XL
€283,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 150K50L
€261,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 10K-3
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pakketweegschaal EOE 100K-2
€153,00
Moderne pakketweegschaal met groot plateau voor makkelijk en snel wegen op kantoor, bij de productie, voor verzendingen enz.
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen
Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 950×500×58 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 950×500 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; lb; PCS |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,1 min - 99 min |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 20 kg |
| Nettogewicht ca. | 18 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1060×550×100 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1060 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 550 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,5 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 1050 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 12 g |
Moderne pakketweegschaal met groot plateau voor makkelijk en snel wegen op kantoor, bij de productie, voor verzendingen enz.
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen
Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





