Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1503
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1656
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1530
€520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Metallurgische omkeermicroscoop OLM 171-2022e
€3.555,00
De omgekeerde metallurgische microscoop voor professionele toepassingen
De OLM-serie behoort tot de groep van de omgekeerde microscopen en onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze serie is met zijn uiterst grote werkafstand bijzonder geschikt voor bijvoorbeeld de oppervlakte-kwaliteitscontrole van onbewerkte materialen en producten uit de industrie
Een krachtige en traploos regelbare 5 W LED opvallend-licht-lamp zorgt voor een optimale verlichting van de te controleren materialen
De OLM ist standaard uitgerust met een trinoculaire tubus
Een eenvoudige polarisatie-eenheid (analysator en polarisator) is inbegrepen.
Een grote mechanische objecttafel is standaard inbegrepen. De grove en fijne regeling aan beide zijden zorgt voor een optimale en snelle instelling en focus.
De compacte constructie van OLM 170 maakt voor de gebruiker eenvoudig en flexibel gebruik mogelijk, waardoor dit model ook mobiel gebruikt kan worden.Daar draagt ook de voorgemonteerde C-Mount adapter (aan de achterzijde van de microscoop) aan bij, wat de camera-aansluiting nog comfortabeler maakt.
Verdere opties zoals een grote keuze aan objectieven kunnen als toebehoren worden geïntegreerd
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
| Toepassingsgebied | Metallurgie, materiaalcontrole, Kwaliteitswaarborging; |
| Toepassingen/Monsters | Intransparante en dikke preparaten, werkstukken (oppervlakken, breuklijnen, coatings); |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 9 kg |
| Nettogewicht ca. | 7 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 500×420×300 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 500 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 420 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1936 g |
| Verpakkingscomponent karton | 1130 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 36 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 770 g |
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 48 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectiefkwaliteit | Infinity Plan |
| Standaard objectieven | 5× / 10× / 20× / 50× |
| Objectieven vergroting | 5 x / 10 x / 20 x / 50 x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10 x / Ø 20mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 5 W |
| Straalpadverdeling | 20:80 |
De omgekeerde metallurgische microscoop voor professionele toepassingen
De OLM-serie behoort tot de groep van de omgekeerde microscopen en onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze serie is met zijn uiterst grote werkafstand bijzonder geschikt voor bijvoorbeeld de oppervlakte-kwaliteitscontrole van onbewerkte materialen en producten uit de industrie
Een krachtige en traploos regelbare 5 W LED opvallend-licht-lamp zorgt voor een optimale verlichting van de te controleren materialen
De OLM ist standaard uitgerust met een trinoculaire tubus
Een eenvoudige polarisatie-eenheid (analysator en polarisator) is inbegrepen.
Een grote mechanische objecttafel is standaard inbegrepen. De grove en fijne regeling aan beide zijden zorgt voor een optimale en snelle instelling en focus.
De compacte constructie van OLM 170 maakt voor de gebruiker eenvoudig en flexibel gebruik mogelijk, waardoor dit model ook mobiel gebruikt kan worden.Daar draagt ook de voorgemonteerde C-Mount adapter (aan de achterzijde van de microscoop) aan bij, wat de camera-aansluiting nog comfortabeler maakt.
Verdere opties zoals een grote keuze aan objectieven kunnen als toebehoren worden geïntegreerd
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







