Als elke centimeter telt! Mechanische lengtemeetlat met medische goedkeuring voor professioneel gebruik in de medische diagnostiek
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 882×70×28 mm |
| Eenheden | cm |
| Brutogewicht ca. | 0,95 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,70 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 135×615×85 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 135 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 615 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 230,2 g |
| Verpakkingscomponent karton | 115,1 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 115,1 g |
| Meetbereik lengte [Min] | 10 cm |
| Meetbereik lengte [Max] | 80 cm |
| Divisie | 1 mm |
Als elke centimeter telt! Mechanische lengtemeetlat met medische goedkeuring voor professioneel gebruik in de medische diagnostiek
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






