Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFN-A05
€1.350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar BFN-A03
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFN-A02
€1.150,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFN-A01
€1.530,00
Stabiel inbouwframe , edelstaal, voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 1000×1000×80
| Brutogewicht ca. | 40 kg |
| Nettogewicht ca. | 34 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1445×1140×110 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1445 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1140 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 7 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 3,5 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 3,5 kg |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Stabiel inbouwframe , edelstaal, voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 1000×1000×80
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






