Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFN-A06
€880,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFN-A05
€1.350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar BFN-A03
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFN-A01
€1.530,00
Stabiel inbouwframe voor de inbouw van de weegbrug voor drempelvrij oprijden
Afmetingen B×D×H 1335×1585×80 mm. Opmerking: Bij geijkte weegschalen moet de weegbrug vast aan de vloer zijn bevestigd. Naar wens met een oprijplaat, een paar voetplaten of een putframe uit te breiden
Achteraf integreren niet mogelijk
| Brutogewicht ca. | 40 kg |
| Nettogewicht ca. | 40 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1630×1390×90 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1630 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1390 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 500 g |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 250 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 250 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Stabiel inbouwframe voor de inbouw van de weegbrug voor drempelvrij oprijden
Afmetingen B×D×H 1335×1585×80 mm. Opmerking: Bij geijkte weegschalen moet de weegbrug vast aan de vloer zijn bevestigd. Naar wens met een oprijplaat, een paar voetplaten of een putframe uit te breiden
Achteraf integreren niet mogelijk
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







