Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04BS05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief EOB-A01N
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04B
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-16
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 60K20L
€310,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 60K20
€155,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 35K10
€155,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 300K100XL
€378,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 300K100L
€310,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 15K5
€155,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 150K50XL
€378,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 150K50L
€310,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dierenweegschaal EOB 150K50
€155,70
Allround pakketweegschaal met robuuste roestvrijstalen weegschaal
Functie voor het wegen van dieren (HOLD): Het wegen van dieren kan een uitdaging zijn wanneer ze veel bewegen. Dankzij de HOLD-functie berekent de weegschaal automatisch een stabiele gemiddelde waarde tijdens het wegen. Hoe actiever het dier is, hoe langer de meetduur kan worden verlengd om een nauwkeurig en betrouwbaar resultaat te verkrijgen
Weegplateau edelstaal, onderbouw staal gelakt
Eenvoudige en comfortabele 4-toetsbediening
Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Universele voedingsadapter extern bij de levering inbegrepen
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 315×305×57 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 315×305 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; lb; PCS |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,1 min - 99 min |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 60 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 370×360×150 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 370 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 360 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1410 g |
| Verpakkingscomponent papier | 40 g |
| Verpakkingscomponent karton | 360 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 27,8 g |
Allround pakketweegschaal met robuuste roestvrijstalen weegschaal
Functie voor het wegen van dieren (HOLD): Het wegen van dieren kan een uitdaging zijn wanneer ze veel bewegen. Dankzij de HOLD-functie berekent de weegschaal automatisch een stabiele gemiddelde waarde tijdens het wegen. Hoe actiever het dier is, hoe langer de meetduur kan worden verlengd om een nauwkeurig en betrouwbaar resultaat te verkrijgen
Weegplateau edelstaal, onderbouw staal gelakt
Eenvoudige en comfortabele 4-toetsbediening
Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Universele voedingsadapter extern bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







