Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Handschoen 317-280
€6,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-97, Klasse M3, 10 kg
€92,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-96, Klasse M3, 5 kg
€61,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-95, Klasse M3, 2 kg
€30,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-93, Klasse M3, 500 g
€18,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-92, Klasse M3, 200 g
€14,40
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-91, Klasse M3, 100 g
€13,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-89, Klasse M3, 50 kg
€418,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-88, Klasse M3, 20 kg
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-87, Klasse M3, 10 kg
€108,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-86, Klasse M3, 5 kg
€76,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-79, Klasse M3, 50 kg
€351,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-78, Klasse M3, 20 kg
€142,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-77, Klasse M3, 10 kg
€79,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-76, Klasse M3, 5 kg
€49,50
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M3, 1 kg, Knop, gietijzer gelakt
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-641 |
| Testgewicht OIML klasse | M3 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 kg |
| Toelaatbare tolerantie volgens OIML (+/-) | 500 mg |
| Brutogewicht ca. | 1,00 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,00 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 55×55×87 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 55 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 55 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 87 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M3, 1 kg, Knop, gietijzer gelakt
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





