Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Steunstang 347-117-100-N00, 10 N, inox fijn gedraaid
€173,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-242
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Steunstang 347-147-100-N00, 100 N, inox fijn gedraaid
€513,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 335-240
€16,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Steunstang 347-137-100-N00, 50 N, inox fijn gedraaid
€396,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-147-N00, 100 N, Sleufgewicht (Type B)
€477,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-137-N00, 50 N, Sleufgewicht (Type B)
€378,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-127-N00, 20 N, Sleufgewicht (Type B)
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-117-N00, 10 N, Sleufgewicht (Type B)
€207,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-097-N00, 5 N, Sleufgewicht (Type B)
€83,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-077-N00, 1 N, Sleufgewicht (Type B)
€67,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-067-N00, 50 cN, Sleufgewicht (Type B)
€42,30
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-057-N00, 20 cN, Sleufgewicht (Type B)
€37,80
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-047-N00, 10 cN, Sleufgewicht (Type B)
€35,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 347-037-N00, 5 cN, Sleufgewicht (Type B)
€34,20
Newton gewichten zijn bedoeld voor meetinstrumenten (zoals krachtmeters)
KERN Poids de contrôle 347-087-N00
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-638N |
| Testgewicht - nominale waarde (N) | 2 N |
| Toelaatbare tolerantie volgens OIML (+/-) | 10 mg |
| Brutogewicht ca. | 0,20 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,20 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 60×60×14,1 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 60 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 60 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 14,1 mm |
| EAN-Nummer | 4045761366725 |
| Goederencode | 84239090 |
| Land van oorsprong | DE |
Newton gewichten zijn bedoeld voor meetinstrumenten (zoals krachtmeters)
KERN Poids de contrôle 347-087-N00
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





