Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-86, Klasse M1, 5 kg
€76,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-84, Klasse M1, 1000 kg
€3.895,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-83, Klasse M1, 500 kg
€2.090,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-82, Klasse M1, 200 kg
€1.045,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-81, Klasse M1, 100 kg
€560,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-79, Klasse M1, 50 kg
€389,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-78, Klasse M1, 20 kg
€157,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-77, Klasse M1, 10 kg
€87,30
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-76, Klasse M1, 5 kg
€54,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-09, Klasse M1, 50 kg
€1.947,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-08, Klasse M1, 20 kg
€729,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-07, Klasse M1, 10 kg
€522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Mand voor controlegewichten 346-065-009, 60 kg
€2.137,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-06, Klasse M1, 5 kg
€400,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenmand voor blokgewichten 346-055-009, 9x50 kg
€1.966,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenmand voor blokgewichten 346-055-004, 4x50 kg
€1.966,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenmand voor blokgewichten 346-052-010, 10x20 kg
€1.966,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenmand voor blokgewichten 346-042-008, 8x20 kg
€1.966,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenmand voor blokgewichten 346-022-005, 5x20 kg
€1.529,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-89, Klasse M1, 50 kg
€418,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-88, Klasse M1, 20 kg
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-87, Klasse M1, 10 kg
€108,00
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M1, 2000 kg, Zwaar belastingsgewicht, staal, gelakt
stapelbaar
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-695 |
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 2000 kg |
| Toelaatbare tolerantie volgens OIML (+/-) | 100 g |
| Brutogewicht ca. | 2000 kg |
| Nettogewicht ca. | 2000 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1100×855×680 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1100 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 855 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 680 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
| EAN-Nummer | 4045761479593 |
| Goederencode | 84239090 |
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M1, 2000 kg, Zwaar belastingsgewicht, staal, gelakt
stapelbaar
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





