Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

De BioChem-VacuuCenter BVC professional zorgt voor het afzuigen en verwijderen van biologische vloeistoffen
| Ultiem vacuüm | 150 mbar |
| Pompsnelheid | 0,7 m3/u |
| Vacuümregelaar | Ja |
| Aantal pompkoppen | 1 |
| Aantal trappen | 1 |
| Inlaatverbinding | Zuigregelaar |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8 mm / Geluiddemper |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 408 x 194 x 500 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,04 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 7,3 dBA |
| NRTL-certificatie | Nee |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Materialen in contact met medium | PTFE, PP, Siliconen |
| Regelbereik | 150 - 850 mbar (instelbaar) |
| Opvangkolf | 4 L Polypropeen |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 7,3 kg |
De BioChem-VacuuCenter BVC professional zorgt voor het afzuigen en verwijderen van biologische vloeistoffen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






