Deze drietrapsmembraanpompen zijn een uitstekende uitrusting voor het continu en olievrij pompen van niet-corrosieve gassen
Ze bereiken een uitstekend ultiem vacuüm van 1 mbar
Alle onderdelen die in contact zijn met de gepompte gassen zijn gemaakt van aluminium, inox en zorgvuldig geselecteerde kunststoffen
Hierdoor kan je de pomp gebruiken voor een breed scala aan toepassingen met niet-corrosieve gassen. De NT serie bestaat uit fluisterstille pompen met zeer weinig trillingen, een hoge lekdichtheid en verbeterde prestaties
Het versterkte en zeer flexibele dubbele membraan is gemaakt van FKM en gaat daarom langer mee.
| Ultiem vacuüm | 1 mbar |
| Pompsnelheid | 3,8 m3/u |
| Aantal pompkoppen | 4 |
| Aantal trappen | 3 |
| Inlaatverbinding | Kleinflens KF DN 16 |
| Uitlaatverbinding | Geluiddemper / G1/4" |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 328 x 239 x 198 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,25 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 16,4 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G Ex h IIC T3 Gc X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 16,4 kg |
Deze drietrapsmembraanpompen zijn een uitstekende uitrusting voor het continu en olievrij pompen van niet-corrosieve gassen
Ze bereiken een uitstekend ultiem vacuüm van 1 mbar
Alle onderdelen die in contact zijn met de gepompte gassen zijn gemaakt van aluminium, inox en zorgvuldig geselecteerde kunststoffen
Hierdoor kan je de pomp gebruiken voor een breed scala aan toepassingen met niet-corrosieve gassen. De NT serie bestaat uit fluisterstille pompen met zeer weinig trillingen, een hoge lekdichtheid en verbeterde prestaties
Het versterkte en zeer flexibele dubbele membraan is gemaakt van FKM en gaat daarom langer mee.
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








