Chemische membraanpompen zijn een prima uitrusting voor het continu en olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen. Het tweetrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een laag ultiem vacuüm
Alle onderdelen die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van chemisch bestendige fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp. De MZ 2C NT pomp is uitgerust met een gasbalastventiel voor de continue reiniging van condensaat
Hierdoor kan de pomp meer condenseerbare dampen pompen
Deze chemische membraanpomp vormt de basis voor alle pompsystemen van VACUUBRAND.
| Ultiem vacuüm | 7 mbar |
| Pompsnelheid | 2 m3/u |
| Aantal pompkoppen | 2 |
| Aantal trappen | 2 |
| Inlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 243 x 243 x 198 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,18 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 11,1 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G Ex h IIC T3 Gc X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Materialen in contact met medium | PTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstof), ETFE/ECTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstofvezel), FFKM |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 11,1 kg |
Chemische membraanpompen zijn een prima uitrusting voor het continu en olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen. Het tweetrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een laag ultiem vacuüm
Alle onderdelen die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van chemisch bestendige fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp. De MZ 2C NT pomp is uitgerust met een gasbalastventiel voor de continue reiniging van condensaat
Hierdoor kan de pomp meer condenseerbare dampen pompen
Deze chemische membraanpomp vormt de basis voor alle pompsystemen van VACUUBRAND.
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








