Chemische membraanpompen vormen een uitstekende uitrusting voor het continu olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen
Het tweetrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een laag ultiem vacuüm
Alle hoofdonderdelen die met het gepompte medium in contact zijn, zijn gemaakt van chemisch bestendig fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp. De MZ 1C membraanpomp is uitgerust met een gasbalastventiel voor de continue reiniging van condensaat
Hierdoor kan de pomp meer condenseerbare dampen pompen
De pomp is ruimtebesparend en biedt je goede vacuümprestaties
Een regelventiel met manometer en meetklok voor het afstellen van de pompsnelheid en het ultieme vacuüm is beschikbaar als toebehoren.
| Ultiem vacuüm | 12 mbar |
| Pompsnelheid | 0,75 m3/u |
| Aantal pompkoppen | 2 |
| Aantal trappen | 2 |
| Inlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 312 x 121 x 170 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,06 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 6,7 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G Ex h IIC T3 Gc X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 220 - 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Materialen in contact met medium | PTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstof), ETFE (gedeeltelijk versterkt met koolstofvezel), FFKM |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 6,7 kg |
Chemische membraanpompen vormen een uitstekende uitrusting voor het continu olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen
Het tweetrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een laag ultiem vacuüm
Alle hoofdonderdelen die met het gepompte medium in contact zijn, zijn gemaakt van chemisch bestendig fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp. De MZ 1C membraanpomp is uitgerust met een gasbalastventiel voor de continue reiniging van condensaat
Hierdoor kan de pomp meer condenseerbare dampen pompen
De pomp is ruimtebesparend en biedt je goede vacuümprestaties
Een regelventiel met manometer en meetklok voor het afstellen van de pompsnelheid en het ultieme vacuüm is beschikbaar als toebehoren.
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








