Chemische drietrapsmembraanpompen zijn een prima uitrusting voor het continu en olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen
Ze voldoen aan de hoge vereisten voor het ultiem vacuüm
Het drietrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een zeer laag ultiem vacuüm
Alle onderdelen in de MD 4C NT die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van chemisch bestendig fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp
Dankzij zijn gasbalastventiel en zijn zeer goede ultiem vacuüm (zelfs met gasbalast) is de MD 4C NT ook geschikt voor het pompen van condensaatdampen van oplosmiddelen met een hoog kookpunt
De NT serie levert je uitstekende gegevens, is gemakkelijk te onderhouden en heeft een uitstekende damptolerantie
| Ultiem vacuüm | 1,5 mbar |
| Pompsnelheid | 3,4 m3/u |
| Aantal pompkoppen | 4 |
| Aantal trappen | 3 |
| Inlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 328 x 243 x 198 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,25 kW |
| Motorsnelheid VARIO | - 1.800 min-1 |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 14,3 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G Ex h IIC T3 Gc X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Materialen in contact met medium | PTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstof), ETFE/ECTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstofvezel), FFKM |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 14,3 kg |
Chemische drietrapsmembraanpompen zijn een prima uitrusting voor het continu en olievrij pompen van corrosieve gassen en dampen
Ze voldoen aan de hoge vereisten voor het ultiem vacuüm
Het drietrapsontwerp zorgt voor de gunstige combinatie van een hoge pompsnelheid en een zeer laag ultiem vacuüm
Alle onderdelen in de MD 4C NT die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van chemisch bestendig fluorkunststof
De PTFE sandwichmembranen verhogen de betrouwbaarheid en verlengen de levensduur van de pomp
Dankzij zijn gasbalastventiel en zijn zeer goede ultiem vacuüm (zelfs met gasbalast) is de MD 4C NT ook geschikt voor het pompen van condensaatdampen van oplosmiddelen met een hoog kookpunt
De NT serie levert je uitstekende gegevens, is gemakkelijk te onderhouden en heeft een uitstekende damptolerantie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








