Toegevoegd aan je winkelmand!

VACUUBRAND Antistatische slang, PTFE, KF DN 25/1000 mm
€749,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

VACUUBRAND Antistatische slang, PTFE, KF DN 16/1000 mm
€462,00
ATEX-conforme chemische membraanpompen bieden je alle voordelen van olievrije chemische membraanpompen
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers en droogovens in mogelijk explosieve omgevingen
De ATEX-conformiteit omvat zowel de binnenkant van de pomp (in contact met de gepompte gassen) als de omgeving van de pomp
Alle onderdelen die in contact zijn met de gepompte vloeistoffen zijn uitstekend chemisch bestendig en zijn voornamelijk gemaakt van antistatische materialen
Een aparte gasbalastverbinding voor gebruik met inerte gassen is inbegrepen in de levering
| Ultiem vacuüm | 3 mbar |
| Pompsnelheid | 3,7 m3/u |
| Chemische vereenigbaarheid | Ja |
| Aantal pompkoppen | 4 |
| Aantal trappen | 3 |
| Inlaatverbinding | Kleinflens KF DN 25 |
| Uitlaatverbinding | Kleinflens KF DN 16 |
| IP-bescherming | IP 54 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 440 x 265 x 305 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Vermogen motor | 0,25 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 29,3 dBA |
| ATEX-conformiteit | Pompkamer (gepompte gassen) = II 2G Ex h IIC T3 Gb X | Omgeving met inert spoelgas = II 2G Ex h IIB T4 Gb X | Omgeving zonder inert spoelgas = II 3G Ex h IIB T4 Gc X | Motor = II 2G Ex db IIB T4 Gb |
| NRTL-certificatie | Nee |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 Hz |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 29,3 kg |
ATEX-conforme chemische membraanpompen bieden je alle voordelen van olievrije chemische membraanpompen
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers en droogovens in mogelijk explosieve omgevingen
De ATEX-conformiteit omvat zowel de binnenkant van de pomp (in contact met de gepompte gassen) als de omgeving van de pomp
Alle onderdelen die in contact zijn met de gepompte vloeistoffen zijn uitstekend chemisch bestendig en zijn voornamelijk gemaakt van antistatische materialen
Een aparte gasbalastverbinding voor gebruik met inerte gassen is inbegrepen in de levering
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








