Voor meer informatie over deze serie of deze modellen, aarzel niet en neem contact met ons op
| Diepte buitenkant | 800 mm |
| Breedte buitenkant | 1.000 - 1.900 mm (afhankelijk van model) |
| Hoogte buitenkant | 1.552 mm |
| Bruikbare diepte | 465 mm |
| Bruikbare breedte | 900 - 1.800 mm (afhankelijk van model) |
| Werkhoogte paneel voorzijde | 200 mm |
| Maximale opening paneel voorzijde | 773 mm (voor reiniging, laden, ontladen) |
| Helling paneel voorzijde | 10° |
| Hoogte werkplan | 750 - 950 mm |
| Specificaties | H14 HEPA EN1822, 99.995% MPPS |
| Standaarden | EN 12469 |
| Certificaties | TÜV |
| Uitrusting | 2 geïntegreerde contactdozen, ventielaansluitingen |
| Geluidsniveau volgens EN 12469 | 57 dB |
Voor meer informatie over deze serie of deze modellen, aarzel niet en neem contact met ons op
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.









