Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA PBOX912 Veiligheidskast
€5.161,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89126 Veiligheidskast
€18.198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89125 Veiligheidskast
€17.796,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89124 Veiligheidskast
€14.265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89123 Veiligheidskast
€10.432,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89122 Veiligheidskast
€11.237,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89121 Veiligheidskast
€9.167,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA K89052 Veiligheidskast
€5.597,00
Veiligheidskast met gaaswanden voor 6 gasflessen
voor opslag buiten
Externe afmetingen (B x D x H): 1760 x 880 x 2400 mm
| Gebruik | Gasflessen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Kleur behuizing | Geel |
| Kleur deur(en) | Geel |
| Soort kast | Hoog |
| Aantal deuren | 2 |
| Soort deur(en) | Klapdeur |
| Scharnieren | Links en rechts |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 1760 x 880 x 2400 mm |
| Opslagcapaciteit | 6 Flessen |
| Brutogewicht | 397 kg |
| Nettogewicht | 377 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Veiligheidskast met gaaswanden voor 6 gasflessen
voor opslag buiten
Externe afmetingen (B x D x H): 1760 x 880 x 2400 mm
Série
Downloads
Exacta-FT_K89120-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.




