Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT3-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Stelvoet CE P2012
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X467
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y2
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X468
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Afstand voor shear-beam-weegcel CE P3012
€9,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P2
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P4022
€195,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y4
€350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4PG
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CT 5000-3P2, Nominale belasting 5000 kg
€105,40
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CT 3000-3P2, Nominale belasting 3000 kg
€106,25
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CT 1000-3P2, Nominale belasting 1000 kg
€87,55
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CT 10000-3P2, Nominale belasting 10000 kg
€151,30
Shear-beam van edelstaal
Conform met CE en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen onder ruwe omgevingsomstandigheden
Geschikt voor plateauweegschalen, trechterweegschalen, in de vloer verzonken weegschalen en andere weeginrichtingen
Levering met afgestemde karakteristieke waarden, bij bestelling van meerdere cellen, dat betekent aanzienlijk sneller werken bij de hoekvereffening van een plateau
Toepassingen: Industrie en productie | Chemie | Levensmiddelen en farmaceutica | Bouwmaterialenindustrie | Logistiek en verpakkingen
| Weegbereik [Max] | 500 kg |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -35 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 65 °C |
| Brutogewicht ca. | 1,00 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,95 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 225×115×45 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 225 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 115 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 62 g |
| Verpakkingscomponent karton | 62 g |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
Shear-beam van edelstaal
Conform met CE en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen onder ruwe omgevingsomstandigheden
Geschikt voor plateauweegschalen, trechterweegschalen, in de vloer verzonken weegschalen en andere weeginrichtingen
Levering met afgestemde karakteristieke waarden, bij bestelling van meerdere cellen, dat betekent aanzienlijk sneller werken bij de hoekvereffening van een plateau
Toepassingen: Industrie en productie | Chemie | Levensmiddelen en farmaceutica | Bouwmaterialenindustrie | Logistiek en verpakkingen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






