Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X467
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X468
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-01
€238,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P2
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4PG
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 6-0P1, Nominale belasting 6 kg
€30,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 600-0P1, Nominale belasting 600 g
€29,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 5-0P1, Nominale belasting 5 kg
€29,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 3-0P1, Nominale belasting 3 kg
€29,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 1-0P1, Nominale belasting 1 kg
€29,70
Miniatuurweegcel van aluminium
Uiterst nauwkeurig
Geschikt voor kleine en keukenweegschalen en krachtmeters
Toepassingen: Onderzoek en ontwikkeling en Laboratoriumtechnologie | Procestechnologie en testtechnologie | Robotica en automatisering | Verpakkingsindustrie
| Weegbereik [Max] | 2 kg |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (drukkracht) | 963-261V |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 145×60×35 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 145 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 60 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 35 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 43 g |
| Verpakkingscomponent karton | 43 g |
| Weegcel OIML klasse | C2 |
Miniatuurweegcel van aluminium
Uiterst nauwkeurig
Geschikt voor kleine en keukenweegschalen en krachtmeters
Toepassingen: Onderzoek en ontwikkeling en Laboratoriumtechnologie | Procestechnologie en testtechnologie | Robotica en automatisering | Verpakkingsindustrie
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





