Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CB 1500-3Q2, Nominale belasting 1500 kg
€216,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CB 1000-3Q2, Nominale belasting 1000 kg
€216,00
Weegcell voor buig- en schaarbalken van roestvrij staal
Conform met CE en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen onder ruwe omgevingsvoorwaarden
Geschikt voor plateauweegschalen, trechterweegschalen, vloerweegschalen en andere weeginrichtingen
Nauwkeurigheidsklasse OIML R60 C6 of EX-uitvoering op aanvraag
Toepassingen: Industrie en productie | Chemie | Levensmiddelen en farmaceutica | Bouwmaterialenindustrie | Logistiek en verpakkingen
| Weegbereik [Max] | 750 kg |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -30 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 70 °C |
| Afmetingen (Ø×H) | 50×136,5 mm |
| Brutogewicht ca. | 0,70 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×155×60 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 155 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 60 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 233 g |
| Verpakkingscomponent karton | 242 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 5 g |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
| Krachtrichtingen | druk |
| Kabellengte | 3 m |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| EAN-Nummer | 4045761220782 |
| Goederencode | 84239010 |
| Land van oorsprong | ES |
Weegcell voor buig- en schaarbalken van roestvrij staal
Conform met CE en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen onder ruwe omgevingsvoorwaarden
Geschikt voor plateauweegschalen, trechterweegschalen, vloerweegschalen en andere weeginrichtingen
Nauwkeurigheidsklasse OIML R60 C6 of EX-uitvoering op aanvraag
Toepassingen: Industrie en productie | Chemie | Levensmiddelen en farmaceutica | Bouwmaterialenindustrie | Logistiek en verpakkingen
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





