Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT3-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R12
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Adapter AFM 16
€24,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y2
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Transportkoffer FS TKZ
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-01
€238,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 18
€22,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 19
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 21
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y4
€350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 17
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR12
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 750-3Q1, Nominale belasting 750 kg / 7,5 kN
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 6000-3Q1, Nominale belasting 6000 kg / 60 kN
€333,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 50-3Q1, Nominale belasting 50 kg / 500 N
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 500-3Q1, Nominale belasting 500 kg / 5 kN
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 5000-3Q1, Nominale belasting 5000 kg / 50 kN
€333,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 300-3Q1, Nominale belasting 300 kg / 3 kN
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 3000-3Q1, Nominale belasting 3000 kg / 30 kN
€333,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 2000-3Q1, Nominale belasting 2000 kg / 20 kN
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 150-3Q1, Nominale belasting 150 kg / 1,5 kN
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 1500-3Q1, Nominale belasting 1500 kg / 15 kN
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 100-3Q1, Nominale belasting 100 kg / 1 kN
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CS 1000-3Q1, Nominale belasting 1000 kg / 10 kN
€193,50
6-draads-"S"-meetcel van vernikkeld staal voor kracht- en massametingen
Conform en RoHS
Toepassingsgebied: voor trek- en drukkrachtmetingen
Geschikt voor hangweegschalen, trechterweegschalen en andere weeginrichtingen zoals krachtmeters en testinstallaties
Toepassingen: Machinebouw en installaties | Testtechnologie en materiaaltesten | Automobiel en toeleveringsindustrie | Medische en biomechanische technologie | Medische technologie en onderzoek
| Weegbereik [Max] | 200 kg |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (trekkracht) | 963-162V |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (drukkracht) | 963-262V |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (trekkracht/drukkracht) | 963-362V |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,90 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,80 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×155×60 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 155 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 60 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 119 g |
| Verpakkingscomponent karton | 242 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 5 g |
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 2 kN |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
6-draads-"S"-meetcel van vernikkeld staal voor kracht- en massametingen
Conform en RoHS
Toepassingsgebied: voor trek- en drukkrachtmetingen
Geschikt voor hangweegschalen, trechterweegschalen en andere weeginrichtingen zoals krachtmeters en testinstallaties
Toepassingen: Machinebouw en installaties | Testtechnologie en materiaaltesten | Automobiel en toeleveringsindustrie | Medische en biomechanische technologie | Medische technologie en onderzoek
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






