Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CR 10000-1Q1, Nominale belasting 10000 kg / 100 kN
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CR 5000-1Q1, Nominale belasting 5000 kg / 50 kN
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CR 30000-1Q1, Nominale belasting 30000 kg / 300 kN
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weeg-/krachtmeetcel CR 2500-1Q1, Nominale belasting 2500 kg / 25 kN
€256,50
Krachtopnemer van edelstaal
Conform en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen
Geschikt voor voertuigweegschalen, trechterweegschalen, testinrichtingen voor voertuigen, testinstallaties
Toepassingen: Industrie en productie | Landbouw | Testinstallaties
| Weegbereik [Max] | 20000 kg |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -50 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 70 °C |
| Afmetingen (Ø×H) | 126×54 mm |
| Brutogewicht ca. | 3,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 220×135×100 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 220 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 135 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 119 g |
| Verpakkingscomponent karton | 265 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 9 g |
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 200 kN |
| Weegcel OIML klasse | C1 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 1000e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
Krachtopnemer van edelstaal
Conform en RoHS
Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen
Geschikt voor voertuigweegschalen, trechterweegschalen, testinrichtingen voor voertuigen, testinstallaties
Toepassingen: Industrie en productie | Landbouw | Testinstallaties
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






