Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 01
€138,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 02
€148,50
Uitbreidingsset voor SAUTER TVL
Uitbreidingsset voor SAUTER TVL, vergroot de werkruimte met 340 mm, waardoor er ook grotere monsters gemeten kunnen worden. De afstand (spindelhoogte vanaf bodemplaat) blijft gelijk: 230 mm. Totale afmetingen B×D×H 35×110×344 mm, nettogewicht ca. =ATTRVAL("weightNetMkt")}, kan ook naderhand toegevoegd worden
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 35×110×344 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 35×110×344 mm |
| Brutogewicht ca. | 3,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 350×220×150 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 350 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 220 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 280 g |
| Verpakkingscomponent karton | 200 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 80 g |
| Geproduceerde kracht [Max] | 500 N |
| Hoogte meetruimte [Max] | 450 mm |
Uitbreidingsset voor SAUTER TVL
Uitbreidingsset voor SAUTER TVL, vergroot de werkruimte met 340 mm, waardoor er ook grotere monsters gemeten kunnen worden. De afstand (spindelhoogte vanaf bodemplaat) blijft gelijk: 230 mm. Totale afmetingen B×D×H 35×110×344 mm, nettogewicht ca. =ATTRVAL("weightNetMkt")}, kan ook naderhand toegevoegd worden
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






