Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 14R
€39,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 12R
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter met externe meetcel FH 100 EXT
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 47
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter met externe meetcel FH 200 EXT
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Drukplaat AE 08
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Opzetstuk met lange klem AC 17
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 45
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 46
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 14
€66,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter met externe meetcel FH 500 EXT
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 06
€220,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 22
€138,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 08
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 1K
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 22R
€79,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-1KSP1
€1.170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 01
€138,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 07
€234,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 04
€220,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 05
€58,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 20
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 12
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-1KOY2
€1.251,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Adapter AFM 14
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 01
€130,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-100OY2
€1.188,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter met externe meetcel FH 50 EXT
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 13
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 03
€22,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 01R
€72,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 02
€148,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-500OY1
€1.125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-500OY2
€1.188,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AE 03
€288,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Opzetstuk met lange klem AC 17R
€79,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Testinstallatie TVL-O
€261,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Handmatige testinstallatie TVL-XLS
€684,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Krachtmeting-bundel TVL 500FHS71
€1.242,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Handmatige testinstallatie TVL
€405,00
Testinstallatie voor krachtmeters met externe meetcel
Verticaal en horizontaal te bedienen
Nauwkeurig meetresultaat
Hoog zekerheidsniveau bij herhalingsmetingen
Grote bodemplaat met hoge bevestigingsflexibiliteit
Geschikt voor alle SAUTER krachtmeters met externe meetcel tot 2000 N (niet bij de levering inbegrepen)
Optioneel kan de SAUTER LB-lengtemeter (met interface) worden aangebracht, zie accessoires
Toepassingen: Kunststoffentechnologie | Automobielsector | Verpakkingen en voeding | Elektronische productie | Medische technologie
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 154×240×550 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 154×240×550 mm |
| Brutogewicht ca. | 12 kg |
| Nettogewicht ca. | 8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 345×230×570 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 345 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 230 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 570 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 4150 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 50 g |
| Verpakkingscomponent hout | 3010 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 700 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 365 g |
| Geproduceerde kracht [Max] | 2 kN |
| Type aandrijving | handmatig krukas |
| Slag van één omwenteling (spindelslag) | 2 mm |
Testinstallatie voor krachtmeters met externe meetcel
Verticaal en horizontaal te bedienen
Nauwkeurig meetresultaat
Hoog zekerheidsniveau bij herhalingsmetingen
Grote bodemplaat met hoge bevestigingsflexibiliteit
Geschikt voor alle SAUTER krachtmeters met externe meetcel tot 2000 N (niet bij de levering inbegrepen)
Optioneel kan de SAUTER LB-lengtemeter (met interface) worden aangebracht, zie accessoires
Toepassingen: Kunststoffentechnologie | Automobielsector | Verpakkingen en voeding | Elektronische productie | Medische technologie
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






