Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 6K-3M
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 6K-3
€126,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 3K-4
€126,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 3K-3M
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 30K-3
€126,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 30K-2M
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FPE 15K-3
€126,00
Instapmodel tafelweegschaal met roestvrijstalen weegplaat en checkweigh-functie, optioneel met ijking
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Edelstalen weegplateau, gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Geïntegreerde stukstelfunctie met op te slaan stuksgewicht
Sleep-functie: de weegschaal schakelt na een instelbare periode van inactiviteit automatisch over naar de energiespaarstand
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
| Toepassingsgebied | Levensmiddelenindustrie; ; Diëtetiek; opleidingsinstituten; |
| Weegbereik [Max] | 15 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,005 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,005 kg |
| Nauwkeurigheidsklasse | III |
| Minimumgewicht [Min] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,005 kg |
| Linearisatie | ± 0,015 kg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 5 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 50 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-228 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | edelstaal, kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 288×233×102 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 288 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 233 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 102 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 288×233×102 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (breed) | 288 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (diep) | 233 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (hoogte) | 102 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 230×190×20 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 230 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 190 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 20 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 190×230 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 190 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 230 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; g; PCS |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Type batterij/accu | Li-Ion |
| Accu oplaadtijd | 4 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 400 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 500 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | selecteerbaar |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | USB incl. plug-in voedingseenheid (scheidbaar) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 85 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 2,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 340×295×165 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 340 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 295 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 165 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,1 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 401 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 99 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| EAN-Nummer | 4045761488618 |
| Goederencode | 84238129 |
Instapmodel tafelweegschaal met roestvrijstalen weegplaat en checkweigh-functie, optioneel met ijking
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Edelstalen weegplateau, gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Geïntegreerde stukstelfunctie met op te slaan stuksgewicht
Sleep-functie: de weegschaal schakelt na een instelbare periode van inactiviteit automatisch over naar de energiespaarstand
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










