Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu PCB-A01
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 60K-3
€180,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-76, Klasse M3, 5 kg
€49,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-03N
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal ECB 50K-2N
€112,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal ECB 20K-2N
€112,50
Ongecompliceerd, mobiel en uiterst plat
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding (Accu), compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Bijzonder groot weegplateau
Zeer snelle aflezing:stabiele weegwaarden binnen ca. 2 s
Eenvoudige en comfortabele 2-toetsbediening
| Weegbereik [Max] | 10 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,005 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,005 kg |
| Linearisatie | ± 0,02 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 320×300×60 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 320×260×60 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 320×260 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 21 mm |
| Eenheden | kg |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel - intern |
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 30 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 30 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min |
| Batterij | 6×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 3,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 380×405×90 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 380 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 405 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 380 g |
| Verpakkingscomponent papier | 67 g |
| Verpakkingscomponent karton | 661 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 14 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 298 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 29 g |
Ongecompliceerd, mobiel en uiterst plat
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding (Accu), compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Bijzonder groot weegplateau
Zeer snelle aflezing:stabiele weegwaarden binnen ca. 2 s
Eenvoudige en comfortabele 2-toetsbediening
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






