Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
HD-tablet met geïntegreerde 4K-camera voor gemakkelijke observatie en professionele digitale documentatie van het monster
De microscooptabletcamera KERN ODC 251 bestaat uit een Android-tablet met een 10,5" HD-beeldscherm in combinatie met een 8 MP-camera. Deze kan intuïtief worden bediend en is geschikt voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter
De KERN-tabletcamera's zijn speciaal ontwikkeld voor eenvoudige en directe observatie van monsters op het scherm, zowel in het laboratorium, bij kwaliteitstests of op scholen en universiteiten
De geïntegreerde hoogwaardige camera heeft een 8 MP-beeldsensor met een sensorgrootte van 1/1,8" en kan video's met een resolutie van 4K opnemen. Hierdoor is live-overdracht van het beeld naar de Android-tablet mogelijk en kunnen daarnaast afbeeldingen en video's met een hoge resolutie worden gemaakt voor documentatiedoeleinden. Metingen zoals afstand en oppervlakte behoren ook tot het functiepakket
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens aan externe ontvangers per WiFi of LAN
De tabletcamera met vooraf geïnstalleerde meetsoftware, de voedingseenheid, een kalibratieplaat en de bedieningsinstructies worden standaard meegeleverd
Kan niet worden gecombineerd met de volgende microscopen: OZM-5, OLM 170
| Type display | HD Touch Screen |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V AC 50/60 Hz 0.5 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | Ethernet,Bluetooth,WiFi standaard,USB 2.0,USB 3.0,HDMI |
| Brutogewicht ca. | 1,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,80 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 275×230×85 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 275 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 230 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 250 g |
| Verpakkingscomponent karton | 125 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 125 g |
| Camera resoluti | 8 MP 4 K |
| Camera sensortype | CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/1,8" |
HD-tablet met geïntegreerde 4K-camera voor gemakkelijke observatie en professionele digitale documentatie van het monster
De microscooptabletcamera KERN ODC 251 bestaat uit een Android-tablet met een 10,5" HD-beeldscherm in combinatie met een 8 MP-camera. Deze kan intuïtief worden bediend en is geschikt voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter
De KERN-tabletcamera's zijn speciaal ontwikkeld voor eenvoudige en directe observatie van monsters op het scherm, zowel in het laboratorium, bij kwaliteitstests of op scholen en universiteiten
De geïntegreerde hoogwaardige camera heeft een 8 MP-beeldsensor met een sensorgrootte van 1/1,8" en kan video's met een resolutie van 4K opnemen. Hierdoor is live-overdracht van het beeld naar de Android-tablet mogelijk en kunnen daarnaast afbeeldingen en video's met een hoge resolutie worden gemaakt voor documentatiedoeleinden. Metingen zoals afstand en oppervlakte behoren ook tot het functiepakket
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens aan externe ontvangers per WiFi of LAN
De tabletcamera met vooraf geïnstalleerde meetsoftware, de voedingseenheid, een kalibratieplaat en de bedieningsinstructies worden standaard meegeleverd
Kan niet worden gecombineerd met de volgende microscopen: OZM-5, OLM 170
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.









