Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gesoldeerde beschermlensOZB-A4646
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4632
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4634
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4633
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1387 485×450 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZM 547
€1.152,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZM 546
€837,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZP 552
€1.260,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZP 551
€936,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 462
€486,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 461
€423,00
Invidualiteit, veelzijdigheid en flexibel werken door ons modulaire systeem - stereomicroscoopkoppen
Om u volledige flexibiliteit voor uw speciale behoeften en toepassingen te bieden, vindt u hier een grote keuze aan stereomicroscoopkoppen, universele standaards en externe lampen, die makkelijk te combineren zijn.
Door de verschillende eigenschappen van de stereomicroscoopkoppen, de flexibiliteit van de universele standaards en de professionele bevestiging van onze houders, kunt u uw microscoop naar wens configureren.
Hiervoor zijn verschillende microscoopkoppen uit onze productlijnen als binoculaire of trinoculaire versie verkrijgbaar.
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig die u uit de volgende onderdelenlijst kunt selecteren
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 110 V - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 2,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 385×370×240 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 385 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 370 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 517 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 362,934 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 5,687 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 148,379 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 55 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectieven vergroting | 0,7 x - 4,5 x |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10x / Ø 20mm High Eye Point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 3 W |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Vergroting | 6,4:1 |
Invidualiteit, veelzijdigheid en flexibel werken door ons modulaire systeem - stereomicroscoopkoppen
Om u volledige flexibiliteit voor uw speciale behoeften en toepassingen te bieden, vindt u hier een grote keuze aan stereomicroscoopkoppen, universele standaards en externe lampen, die makkelijk te combineren zijn.
Door de verschillende eigenschappen van de stereomicroscoopkoppen, de flexibiliteit van de universele standaards en de professionele bevestiging van onze houders, kunt u uw microscoop naar wens configureren.
Hiervoor zijn verschillende microscoopkoppen uit onze productlijnen als binoculaire of trinoculaire versie verkrijgbaar.
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig die u uit de volgende onderdelenlijst kunt selecteren
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





