Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Netadapterset YKA-02
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4103
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN standaard OZB-A4815
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4104
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4151
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4106
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4101
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1387 485×450 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoop OSF 438
€324,00
Het praktische en robuuste model voor school, opleiding,werkplaats en laboratorium
De KERN OSF 439, met de geïntegreerde greep en de stabiele mechanische standaard is speciaal ontwikkeld voor scholen en werkplaatsen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED en doorlichtverlichting garanderen een optimale verlichting van uw monster
Naast de uitstekende optische eigenschappen biedt de microscoop door het ergonomisch vormgegeven werkvlak optimaal comfort voor zijn klasse
Een wisselobjectief met voorgedefinieerde vergrotingen maakt snel en efficiënt werken mogelijk.
De oculairs zijn in de tubus gefixeerd om kwijtraken of beschadiging te voorkomen.
De ergonomische vormgeving en het stabiele en uiterst nauwkeurig instelbare mechanisme zijn zeer functioneel en maken snel en efficiënt werken met slechts een paar handelingen mogelijk
Een grote keuze aan oculairs en diverse extra externe verlichtingsunits zijn als toebehoren verkrijgbaar.
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
| Toepassingsgebied | Opleiding, in-vitro-fertilisatie, onderzoek op parasieten, zoölogie en botanie, weefselpreparaten, sectie, kwaliteitscontrole; |
| Toepassingen/Monsters | Preparaten met de focus op ruimtelijke indruk (diepte, dikte), bijv. insecten, zaden, printplaten, onderdelen; |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 2,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 340×310×225 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 340 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 310 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 477 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 189,846 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10,017 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 277,137 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 55 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Standaard objectieven | 4× / 1× / 2× |
| Objectieven vergroting | 1x / 2x / 4x |
| Oculair type | Eyepiece WF 10 x / Ø 20mm with anti-fungus |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht,Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 1 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 0,35 W |
| Type statief | mechanisch |
Het praktische en robuuste model voor school, opleiding,werkplaats en laboratorium
De KERN OSF 439, met de geïntegreerde greep en de stabiele mechanische standaard is speciaal ontwikkeld voor scholen en werkplaatsen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED en doorlichtverlichting garanderen een optimale verlichting van uw monster
Naast de uitstekende optische eigenschappen biedt de microscoop door het ergonomisch vormgegeven werkvlak optimaal comfort voor zijn klasse
Een wisselobjectief met voorgedefinieerde vergrotingen maakt snel en efficiënt werken mogelijk.
De oculairs zijn in de tubus gefixeerd om kwijtraken of beschadiging te voorkomen.
De ergonomische vormgeving en het stabiele en uiterst nauwkeurig instelbare mechanisme zijn zeer functioneel en maken snel en efficiënt werken met slechts een paar handelingen mogelijk
Een grote keuze aan oculairs en diverse extra externe verlichtingsunits zijn als toebehoren verkrijgbaar.
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







