Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4635
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4642
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKK-01
€49,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tablet camera’s ODC 241
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4643
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter 822-903
€39,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OZB-A4809
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 2.0 ODC 825
€369,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gesoldeerde beschermlensOZB-A4646
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera – HDMI ODC 852
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4632
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4634
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 3.0 ODC 832
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN standaardOZB-A4670
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OZB-A4811
€105,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4644
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A4633
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4641
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1387 485×450 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OZB-A4810
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MLB-A07
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 467
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 466
€621,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 465
€576,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 464
€603,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereo-zoom-microscoop OZL 463
€540,00
De flexibele en voordelige allrounder met zoomfunctie voor scholen, opleidingswerkplaatsen, keuringsinstanties en laboratoria
De OZL-46-serie van KERN is een van de stereo-zoom-microscopen die opvallen door zijn kwaliteit, eenvoudige bediening, flexibiliteit en stabiliteit én door zijn aantrekkelijke prijs
De bij de standaard inbegrepen LED-opvallend-licht- en doorlichtlamp waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de uitstekende optische eigenschappen biedt dit model een hoge mate aan comfort in deze klasse
optimaal voor leerbedrijven, werkplaatsen en montage- en reparatiewerkplekken, bijv. in de elektronica-industrie
Standaard biedt deze microscoop een traploze totale vergroting aan van 7 x-45 x
De kolomstandaard biedt veel flexibiliteit en geeft u de vrijheid de microscoopkop te verwijderen en in andere modulaire systemen, zoals in een universele standaard te integreren
De KERN OZL 468, met de geïntegreerde greep en de stabiele mechanische standaard is speciaal ontwikkeld voor scholen en werkplaatsen
Een grote keuze aan oculairs, objectieven en kleurfilters, evenals een donkerveldcondensor en een eenvoudige polarisatie-eenheid zijn als toebehoren verkrijgbaar
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig
| Toepassingsgebied | in-vitro-fertilisatie, onderzoek op parasieten, zoölogie en botanie, weefselpreparaten, sectie, kwaliteitscontrole; |
| Toepassingen/Monsters | Preparaten met de focus op ruimtelijke indruk (diepte, dikte), bijv. insecten, zaden, printplaten, onderdelen; |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 4,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 510×355×290 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 510 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 355 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 915 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 799,71 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 14,64 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 99,735 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 55 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectieven vergroting | 0,7 x - 4,5 x |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10x / Ø 20mm High Eye Point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht,Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type statief | mechanisch |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Vergroting | 6,4:1 |
| Straalpadverdeling | 100:0 |
De flexibele en voordelige allrounder met zoomfunctie voor scholen, opleidingswerkplaatsen, keuringsinstanties en laboratoria
De OZL-46-serie van KERN is een van de stereo-zoom-microscopen die opvallen door zijn kwaliteit, eenvoudige bediening, flexibiliteit en stabiliteit én door zijn aantrekkelijke prijs
De bij de standaard inbegrepen LED-opvallend-licht- en doorlichtlamp waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de uitstekende optische eigenschappen biedt dit model een hoge mate aan comfort in deze klasse
optimaal voor leerbedrijven, werkplaatsen en montage- en reparatiewerkplekken, bijv. in de elektronica-industrie
Standaard biedt deze microscoop een traploze totale vergroting aan van 7 x-45 x
De kolomstandaard biedt veel flexibiliteit en geeft u de vrijheid de microscoopkop te verwijderen en in andere modulaire systemen, zoals in een universele standaard te integreren
De KERN OZL 468, met de geïntegreerde greep en de stabiele mechanische standaard is speciaal ontwikkeld voor scholen en werkplaatsen
Een grote keuze aan oculairs, objectieven en kleurfilters, evenals een donkerveldcondensor en een eenvoudige polarisatie-eenheid zijn als toebehoren verkrijgbaar
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






