Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel MPS-A08
€50,00
Voedingsadapter extern, 100 V - 240 V, Standard EURO/US/AUS/UK/CH
Passend voor modellen: KERN MWS, KERN MPS, KERN MCB
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 0,15 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,15 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 93×70×40 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 93 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 70 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 40 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 17,95 g |
| Verpakkingscomponent karton | 8,975 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 8,975 g |
Voedingsadapter extern, 100 V - 240 V, Standard EURO/US/AUS/UK/CH
Passend voor modellen: KERN MWS, KERN MPS, KERN MCB
Série
Downloads
TD_MPS-A04_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






