Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu GAB-A04
€42,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A02
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-11
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A03
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface KFN-A01
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A04
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface CFS-A04
€38,00
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 600 mm
Passend voor Roestvrij stalen plateauweegschaal KERN SFB
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Brutogewicht ca. | 1,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,40 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 130×720×170 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 130 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 720 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1286 g |
| Verpakkingscomponent karton | 643 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 643 g |
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 600 mm
Passend voor Roestvrij stalen plateauweegschaal KERN SFB
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





