Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 353-470-200
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-096, Klasse M2, 1 g - 10 kg
€1.089,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-09, Klasse M2, 1 g - 10 kg
€1.161,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-086, Klasse M2, 1 g - 5 kg
€738,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-08, Klasse M2, 1 g - 5 kg
€819,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-076, Klasse M2, 1 g - 2 kg
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-066, Klasse M2, 1 g - 1 kg
€342,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-06, Klasse M2, 1 g - 1 kg
€396,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-056, Klasse M2, 1 g - 500 g
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-05, Klasse M2, 1 g - 500 g
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-046, Klasse M2, 1 g - 200 g
€220,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-04, Klasse M2, 1 g - 200 g
€216,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-036, Klasse M2, 1 g - 100 g
€173,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-03, Klasse M2, 1 g - 100 g
€165,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-026, Klasse M2, 1 g - 50 g
€154,80
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 354-02, Klasse M2, 1 g - 50 g
€137,70
Gewichtenset, M2, 1 g - 2 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in een houten kist
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-620 |
| Testgewicht OIML klasse | M2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Artikelnummer Etui (hout) | 353-470-200 |
| Brutogewicht ca. | 10 kg |
| Nettogewicht ca. | 10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 310×180×140 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 310 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Gewichtenset, M2, 1 g - 2 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in een houten kist
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






