Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 314-040-600
€104,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-096, Klasse M1, 1 g - 10 kg
€1.170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-09, Klasse M1, 1 g - 10 kg
€1.244,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-086, Klasse M1, 1 g - 5 kg
€774,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-084, Klasse M1, 1 g - 5 kg
€738,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-08, Klasse M1, 1 g - 5 kg
€837,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-076, Klasse M1, 1 g - 2 kg
€549,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-074, Klasse M1, 1 g - 2 kg
€567,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-07, Klasse M1, 1 g - 2 kg
€567,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-066, Klasse M1, 1 g - 1 kg
€342,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-064, Klasse M1, 1 g - 1 kg
€409,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-06, Klasse M1, 1 g - 1 kg
€400,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-056, Klasse M1, 1 g - 500 g
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-054, Klasse M1, 1 g - 500 g
€256,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-05, Klasse M1, 1 g - 500 g
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-044, Klasse M1, 1 g - 200 g
€220,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-04, Klasse M1, 1 g - 200 g
€216,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-036, Klasse M1, 1 g - 100 g
€173,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-034, Klasse M1, 1 g - 100 g
€184,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-03, Klasse M1, 1 g - 100 g
€165,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-026, Klasse M1, 1 g - 50 g
€154,80
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-024, Klasse M1, 1 g - 50 g
€158,40
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 344-02, Klasse M1, 1 g - 50 g
€137,70
Gewichtenset, M1, 1 g - 200 g, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-617 |
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 200 g |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 314-040-600 |
| Brutogewicht ca. | 1,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,90 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 190×130×80 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 190 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 130 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 200 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 200 g |
Gewichtenset, M1, 1 g - 200 g, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






