Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-030-600
€103,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-084, Klasse M1, 1 mg - 5 kg
€801,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-08, Klasse M1, 1 mg - 5 kg
€936,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-076, Klasse M1, 1 mg - 2 kg
€612,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-074, Klasse M1, 1 mg - 2 kg
€630,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-07, Klasse M1, 1 mg - 2 kg
€657,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-066, Klasse M1, 1 mg - 1 kg
€405,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-064, Klasse M1, 1 mg - 1 kg
€477,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-06, Klasse M1, 1 mg - 1 kg
€486,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-056, Klasse M1, 1 mg - 500 g
€315,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-054, Klasse M1, 1 mg - 500 g
€324,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-05, Klasse M1, 1 mg - 500 g
€328,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-046, Klasse M1, 1 mg - 200 g
€283,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-044, Klasse M1, 1 mg - 200 g
€288,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-04, Klasse M1, 1 mg - 200 g
€283,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-034, Klasse M1, 1 mg - 100 g
€243,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-03, Klasse M1, 1 mg - 100 g
€229,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-026, Klasse M1, 1 mg - 50 g
€220,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-024, Klasse M1, 1 mg - 50 g
€229,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-02, Klasse M1, 1 mg - 50 g
€207,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-096, Klasse M1, 1 mg - 10 kg
€1.215,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-09, Klasse M1, 1 mg - 10 kg
€1.330,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 343-086, Klasse M1, 1 mg - 5 kg
€828,00
Gewichtenset, M1, 1 mg - 100 g, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-602 |
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 100 g |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 313-030-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,90 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,70 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×125×75 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 125 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 240 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 240 g |
Gewichtenset, M1, 1 mg - 100 g, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






