Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-247
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 338-22, Klasse F2, 1 mg - 500 mg
€66,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-09, Klasse F2, 500 mg
€7,74
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-08, Klasse F2, 200 mg
€7,47
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-07, Klasse F2, 100 mg
€7,74
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-06, Klasse F2, 50 mg
€7,74
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-05, Klasse F2, 20 mg
€7,47
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-04, Klasse F2, 10 mg
€7,74
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-03, Klasse F2, 5 mg
€7,74
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-02, Klasse F2, 2 mg
€7,47
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 338-01, Klasse F2, 1 mg
€7,74
Milligramgewichtenset, F2, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-450 |
| Testgewicht OIML klasse | F2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 500 mg |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 313-010-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×158×37 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 158 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 37 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 80 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 80 g |
Milligramgewichtenset, F2, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






