Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 314-070-600
€184,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-034, Klasse F2, 1 g - 100 g
€261,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-03, Klasse F2, 1 g - 100 g
€265,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-026, Klasse F2, 1 g - 50 g
€247,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-024, Klasse F2, 1 g - 50 g
€229,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-02, Klasse F2, 1 g - 50 g
€229,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-096, Klasse F2, 1 g - 10 kg
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-09, Klasse F2, 1 g - 10 kg
€1.431,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-086, Klasse F2, 1 g - 5 kg
€1.107,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-084, Klasse F2, 1 g - 5 kg
€945,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-08, Klasse F2, 1 g - 5 kg
€1.134,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-074, Klasse F2, 1 g - 2 kg
€756,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-07, Klasse F2, 1 g - 2 kg
€765,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-066, Klasse F2, 1 g - 1 kg
€558,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-064, Klasse F2, 1 g - 1 kg
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-06, Klasse F2, 1 g - 1 kg
€522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-056, Klasse F2, 1 g - 500 g
€441,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-054, Klasse F2, 1 g - 500 g
€387,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-05, Klasse F2, 1 g - 500 g
€405,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-046, Klasse F2, 1 g - 200 g
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-044, Klasse F2, 1 g - 200 g
€333,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-04, Klasse F2, 1 g - 200 g
€342,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 334-036, Klasse F2, 1 g - 100 g
€283,50
Gewichtenset, F2, 1 g - 2 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-420 |
| Testgewicht OIML klasse | F2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 314-070-600 |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 278×180×138 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 278 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 138 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 400 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 400 g |
Gewichtenset, F2, 1 g - 2 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML), in aluminium behuizing
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






