Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 314-020-600
€89,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-03, Klasse F1, 5 g
€18,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-024, Klasse F1, 1 g - 50 g
€351,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-022, Klasse F1, 1 g - 50 g
€391,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-02, Klasse F1, 2 g
€17,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-01, Klasse F1, 1 g
€17,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-39, Klasse F1, 50 kg
€4.151,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-38, Klasse F1, 20 kg
€1.647,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-37, Klasse F1, 10 kg
€1.242,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-36, Klasse F1, 5 kg
€855,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-14, Klasse F1, 10 kg
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-13, Klasse F1, 5 kg
€306,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-12, Klasse F1, 2 kg
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-11, Klasse F1, 1 kg
€117,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-096, Klasse F1, 1 g - 10 kg
€1.863,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-092, Klasse F1, 1 g - 10 kg
€2.128,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-09, Klasse F1, 500 g
€88,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-086, Klasse F1, 1 g - 5 kg
€1.332,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-084, Klasse F1, 1 g - 5 kg
€1.341,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-082, Klasse F1, 1 g - 5 kg
€1.467,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-08, Klasse F1, 200 g
€44,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-076, Klasse F1, 1 g - 2 kg
€1.026,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-074, Klasse F1, 1 g - 2 kg
€1.053,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-072, Klasse F1, 1 g - 2 kg
€1.098,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-07, Klasse F1, 100 g
€40,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-066, Klasse F1, 1 g - 1 kg
€765,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-064, Klasse F1, 1 g - 1 kg
€774,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-062, Klasse F1, 1 g - 1 kg
€810,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-06, Klasse F1, 50 g
€35,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-056, Klasse F1, 1 g - 500 g
€576,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-054, Klasse F1, 1 g - 500 g
€558,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-052, Klasse F1, 1 g - 500 g
€675,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-05, Klasse F1, 20 g
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-046, Klasse F1, 1 g - 200 g
€495,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-044, Klasse F1, 1 g - 200 g
€486,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-042, Klasse F1, 1 g - 200 g
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-04, Klasse F1, 10 g
€20,70
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-036, Klasse F1, 1 g - 100 g
€396,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-034, Klasse F1, 1 g - 100 g
€391,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 326-032, Klasse F1, 1 g - 100 g
€441,00
Gewichtenset, F1, 1 g - 50 g, Eco-formulier, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-415 |
| Testgewicht OIML klasse | F1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 50 g |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 314-020-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,80 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×120×75 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 120 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 340 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 340 g |
Gewichtenset, F1, 1 g - 50 g, Eco-formulier, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







