Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-080-100
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-096, Klasse F1, 1 mg - 10 kg
€2.106,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-092, Klasse F1, 1 mg - 10 kg
€2.270,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-086, Klasse F1, 1 mg - 5 kg
€1.458,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-084, Klasse F1, 1 mg - 5 kg
€1.458,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-076, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.188,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-074, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-072, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.233,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-066, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€918,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-064, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€909,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-062, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€954,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-056, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€729,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-054, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€720,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-052, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€819,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-046, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€639,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-044, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€648,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-042, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€666,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-036, Klasse F1, 1 mg - 100 g
€558,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-034, Klasse F1, 1 mg - 100 g
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-032, Klasse F1, 1 mg - 100 g
€585,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-026, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€436,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-024, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€495,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 325-022, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€540,00
Gewichtenset, F1, 1 mg - 5 kg, Eco-formulier, roestvrij staal gepolijst (OIML), in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-407 |
| Testgewicht OIML klasse | F1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 5 kg |
| Artikelnummer Etui (hout) | 313-080-100 |
| Brutogewicht ca. | 7 kg |
| Nettogewicht ca. | 7 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 400×190×200 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 400 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 190 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Gewichtenset, F1, 1 mg - 5 kg, Eco-formulier, roestvrij staal gepolijst (OIML), in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







