Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-030-100
€122,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-076, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.431,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-096, Klasse F1, 1 mg - 10 kg
€2.511,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-09, Klasse F1, 1 mg - 10 kg
€2.755,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-086, Klasse F1, 1 mg - 5 kg
€1.764,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-084, Klasse F1, 1 mg - 5 kg
€1.764,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-08, Klasse F1, 1 mg - 5 kg
€1.944,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-074, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.422,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-07, Klasse F1, 1 mg - 2 kg
€1.557,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-066, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-064, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€999,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-06, Klasse F1, 1 mg - 1 kg
€1.053,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-056, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€846,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-054, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€774,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-05, Klasse F1, 1 mg - 500 g
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-046, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€720,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-044, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€657,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-04, Klasse F1, 1 mg - 200 g
€711,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-036, Klasse F1, 1 mg - 100 g
€594,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-034, Klasse F1, 1 mg - 100 g
€549,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-026, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€418,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-024, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€495,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 323-02, Klasse F1, 1 mg - 50 g
€540,00
Gewichtenset, F1, 1 mg - 100 g, Knop, roestvrij staal gepolijst (OIML), in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-402 |
| Testgewicht OIML klasse | F1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 100 g |
| Artikelnummer Etui (hout) | 313-030-100 |
| Brutogewicht ca. | 0,90 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,90 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 150×140×65 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 150 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 140 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 65 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Gewichtenset, F1, 1 mg - 100 g, Knop, roestvrij staal gepolijst (OIML), in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





