Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-247
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-39, Klasse E2, 500 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-38, Klasse E2, 200 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-37, Klasse E2, 100 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-36, Klasse E2, 50 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-35, Klasse E2, 20 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-34, Klasse E2, 10 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-33, Klasse E2, 5 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-32, Klasse E2, 2 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-31, Klasse E2, 1 mg
€45,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 318-22, Klasse E2, 1 mg - 500 mg
€292,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-09, Klasse E2, 500 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-08, Klasse E2, 200 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-07, Klasse E2, 100 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-06, Klasse E2, 50 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-05, Klasse E2, 20 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-04, Klasse E2, 10 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-03, Klasse E2, 5 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-02, Klasse E2, 2 mg
€25,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 318-01, Klasse E2, 1 mg
€25,20
E2, 1 mg - 500 mg, Milligramgewicht, plaatjesvormig, roestvrij staal gepolijst (OIML)
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-350 |
| Testgewicht OIML klasse | E2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 500 mg |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 313-010-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×158×37 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 158 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 37 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 80 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 80 g |
E2, 1 mg - 500 mg, Milligramgewicht, plaatjesvormig, roestvrij staal gepolijst (OIML)
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






