Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 314-020-600
€89,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-096, Klasse E1, 1 g - 10 kg
€5.238,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-09, Klasse E1, 1 g - 10 kg
€5.814,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-086, Klasse E1, 1 g - 5 kg
€4.158,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-084, Klasse E1, 1 g - 5 kg
€3.789,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-08, Klasse E1, 1 g - 5 kg
€3.978,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-076, Klasse E1, 1 g - 2 kg
€2.997,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-074, Klasse E1, 1 g - 2 kg
€2.880,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-07, Klasse E1, 1 g - 2 kg
€2.970,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-066, Klasse E1, 1 g - 1 kg
€1.917,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-064, Klasse E1, 1 g - 1 kg
€1.845,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-06, Klasse E1, 1 g - 1 kg
€1.908,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-056, Klasse E1, 1 g - 500 g
€1.602,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-054, Klasse E1, 1 g - 500 g
€1.449,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-05, Klasse E1, 1 g - 500 g
€1.566,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-046, Klasse E1, 1 g - 200 g
€1.350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-044, Klasse E1, 1 g - 200 g
€1.215,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-04, Klasse E1, 1 g - 200 g
€1.269,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-036, Klasse E1, 1 g - 100 g
€1.017,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-034, Klasse E1, 1 g - 100 g
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-03, Klasse E1, 1 g - 100 g
€936,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-024, Klasse E1, 1 g - 50 g
€756,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 304-02, Klasse E1, 1 g - 50 g
€810,00
Gewichtenset, E1, 1 g - 50 g, Knop, Roestvrij staal gepolijst, in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-215 |
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 50 g |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 314-020-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,80 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,55 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×120×75 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 120 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 250 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 250 g |
Gewichtenset, E1, 1 g - 50 g, Knop, Roestvrij staal gepolijst, in aluminium behuizing
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






